ویژگی های نسخه ی سفارشی نرم افزار اوج

نسخه ی سفارشی شامل ویژگی زیر است:

  • عدم وجود محدودیت در ایجاد اقلام کالا
  • عدم وجود محدودیت در ایجاد اشخاص و شرکت ها
  • حذف تبلیغات از تمام برنامه
  • قابلیت ایجاد کادر یادرآوری (نحوه ی ایجاد آن در ادامه آموزش داده میشود)
  • قابلیت حذف و یا تغییر عکس صفحه ی اصلی نرم افزار
  • حذف تبلیغات اوج در گزارش چاپ شده

در نسخه ی سفارشی هیچ محدودیتی در نرم افزار وجود ندارد

در تصویر زیر قسمت مربوط به نسخه ی سفارشی را در تنظیمات اوج مشاهده میکنید:

در این قسمت شما میتوانید تغییراتی که مخصوص نسخه ی سفارشی هستند را بر روی نرم افزار اعمال کنید. در کادر نام شرکت هر عبارتی که بنویسید در نوار وضعیت برنامه نمایش داده خواهد شد:

در کادر آدرس لوگو آدرس هر تصویری را که قرار دهید، نرم افزار آن را در صفحه ی اصلی قرار خواهد داد. برای تغییر آدرس بر روی دکمه ی تغییر کلیک کنید و عکس مورد نظر را باز کنید. همچنین با زدن دکمه ی نمایش در پوشه میتوانید محلی که عکس از آنجا وارد میشود را باز کنید. علاوه بر این قابلیت حذف عکس نیز وجود دارد که باعث خواهد شد تا در صفحه ی اصلی نرم افزار هیچ تصویری نمایش داده نشود. برای این کار برروی دکمه ی حذف کلیک کنید. در تصویر زیر مشاهده میکنید که یک تصویر دلخواه برای صفحه ی اصلی انتخاب شده است:

تنظیم کادر یادآوری

یکی از قابلیت هایی که در نسخه ی سفارشی وجود دارد این است که شما میتوانید نرم افزار را طوری برنامه ریزی کنید که هنگام اجرا به شما یک پیغام نمایش دهد. برای مثال شما میخواهید که کار خود را برای امروز به اتمام برسانید، اما فردا در ادامه ی کار امروز باید یک موضوع مهمی را به یاد بیاوردی و نگران هستید که ممکن است این موضوع از ذهن شما فراموش شود. لذا با استفاده از قابلیت کادر یاد آوری یک متن را به نرم افزار میدهید تا هنگامی که فردای آن رو نرم افزار را اجرا کردید به شما پیغام بدهد و آن موضوع مهم را به یاد بیاورید. در ادامه به بررسی این قسمت میپردازیم.

برای تنظیم کادر یاد آوری از قسمت تنظیمات اوج سفارشی بر روی دکمه ی تنظیم کادر یادآوری کلیک کنید. پنجره ای شبیه به تصویر زیر برای شما نمایش داده میشود:

همانطور که مشاهده میکنید فیلد های این کادر غیر فعال هستند، به این دلیل که کادر یاد آوری تنظیم نشده است. لذا برای تنظیم کادر یادآوری باید تیک گزینه ی استفاده از کادر یادآوری هنگام باز شدن اوج را که در بالای کادر موجود است فعال نمایید. حال فیلد ها فعال میشوند و شما میتوانید کادر یادآوری را تنظیم کنید. در تصویر زیر مشاهده میکنید که برای نمونه این کادر را تنظیم کرده ایم:

با استفاده از گزینه ی نماد میتوانید مشخص کنید که نماد یا آیکن کادر پیغام به چه شکلی باشد. در جدول زیر نتیجه های مختلف را مشاهده میکنید:

نماد های کادر یادآوری
مقدار نماد
اطلاعات
سوال
اخطار
خطا

بوسیله ی فیلد عنوان میتوانید عنوانی که در بالای کادر نمایش داده میشود را تنظیم کنید

بوسیله ی فیلد متن میتوانید پیغامی را که مایل هستید نمایش داده شود تنظیم کنید

همچنین شما میتوانید برای اینکه نتیجه را آزمایش کنید، بر روی دکمه ی پیش نمایش کلیک کنید تا کادر پیغام را مشاهده کنید. نتیجه ی چیزی که ما تنظیم کردیم این شد: